e-Świat i okolice: Indie – Bangalore

Zdjęcie przedstawiające Katarzynę Chmarę

e-Świat i okolice: Indie – Bangalore

Centrum Kultury Dwór Artusa

Marzyliście kiedyś o podróży do Indii – kraju, który fascynuje i zachwyca wielu nie tylko wzniosłą architekturą, ale także bogactwem kolorów, dzięki swej różnorodności kulturowej?

Po zimowej przerwie w ramach cyklu “Świat i okolice”, Dwór Artusa w Toruniu zabierze Was w podróż do Indii, a dokładnie do miasta Bangalore. Za sprawą Katarzyny Chmary zagości w Waszych domach klimat prosto z tego kraju, ale z nutą improwizacji… Tej teatralne i podróżniczej!

Katarzyna spędziła w Indiach tydzień. Może się wydawać, że to niewiele, ale był to czas wspaniałej przygody, która na zawsze zostanie w jej pamięci. Podobnie, jak pyszne jedzenie, piękne palety kolorów, kultur i ulic, niepodobnych do tych, które znamy.

Dzięki jej pasji – teatrowi improwizacji i improwizatorom z Indii – oczami Katarzyny Chmary poznacie zakamarki Bangalore, które nie są znane zwykłemu przewodnikowi… Zakamarki codziennego życia w Indiach. Do zobaczenia na artusowym Facebooku i YouTube.  – w czasie transmisji będziecie mogli zadawać pytania.

Katarzyna Chmara – aktorka, artystka, wykładowczyni i nauczycielka, w wolnej chwili podróżniczka. Często prowadzi warsztaty teatralne i impro w kraju oraz za granicą. Z wykształcenia jest aktorką po łódzkiej filmówce – tam również skończyła swoje studia doktoranckie. Pracuje w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. Jest instruktorem teatralnym, współzałożycielką grup teatru improwizacji wymyWammy oraz Duo Impro Dwie Siostry, a także członkiem teatru Impro Atak! w Łodzi, grupy 7 Kobiet w różnym wieku, irlandzko-polskiego duetu Which is Which i europejskiego projektu improwizacji Ohana. Ponadto jest współorganizatorką Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej Improdrom w Bydgoszczy.

Kiedy: 27.01.2021 (środa), godz. 18.30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Zdjęcie gł.: Katarzyna Chmara (źródło: Dwór Artusa w Toruniu)

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882895