e-Koncert: Toruńscy artyści grają dla Mateuszka

Koncert dla Mateuszka

e-Koncert: Toruńscy artyści grają dla Mateuszka

Dwór Artusa - logo

Szanowni Państwo, zachęcamy Was do obejrzenia i wysłuchania e-koncertu, który będzie transmitowany na kanale YouTube Dworu Artusa w najbliższy czwartek (23 kwietnia 2020 r.) o godz. 20.00.

Jeśli chcecie pomóc Mateuszkowi w nierównej walce z nowotworem, wystarczy kliknąć “Wesprzyj”. Tak niewiele trzeba, żeby tak wiele zdziałać!

Opis wydarzenia:

Kolejny wirtualny koncert w Dworze Artusa przybierze formę wyjątkowego wydarzenia muzycznego, którego celem będzie wsparcie walczącego z nowotworem Mateuszka Oźmina, mającego zaledwie 10 lat. W jego głowie tyka bomba… Potężny guz mózgu, który w każdej chwili może pozbawić go życia. Jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, a czasu zostało niewiele.

Wszyscy staramy się pomóc Mateuszkowi, zbierając  pieniądze na jego operacje. Toruńscy artyści pod wodzą Rafała Zwierzaka Zielińskiego również postanowili włączyć się w akcję Fundacji Siepomaga, organizując specjalny koncert złożony z piosenek pełnych dobrej energii. Zabrzmią utwory Stinga, Luisa Armstronga, Kayah, a także klasyki jazzu, smooth jazzu oraz rocka. A wszystko wykonane w przepięknej Sali Wielkiej Dworu Artusa.

Wystąpią:

Asia Czajkowska – wokal
Sylwia Kwasiborska – wokal
Ewa Żydołowicz – wokal
Rafał Zwierzak Zieliński – gitara akustyczna, wokal
Bartosz Staszkiewicz – instrumenty klawiszowe
Marcin Grabowski – gitara basowa
Waldemar Franczyk – instrumenty perkusyjne

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010466