e-Koncert: Sara Pach

e-Koncert: Sara Pach

Dwór Artusa - logo

Drodzy Nauczyciele, drodzy Rodzice i Uczniowie, zachęcamy Was do odwiedzenia artusowego Facebooka i YouTube’a. Spróbujcie odprężyć się i choć na chwilę zapomnieć o trudnej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy.

W dobie koronawirusa Dwór Artusa proponuje Państwu podróż w czasie, podczas której wrócimy do Dnia Zakochanych i na nowo przeżyjemy romantyczny koncert Sary Pach!

Wystarczy, że włączycie artusowego YouTube`a lub Facebooka, a poczujecie się, jakbyście byli w Sali Wielkiej, wsłuchując się w pełen miłosnych emocji występ toruńskiej wokalistki. W głośnikach Waszych laptopów i smartfonów rozbrzmiewać będą wersje najpiękniejszych piosenek, w których tematem wiodącym jest miłość. W repertuarze znajdą się nie tylko utwory z ostatnich lat jak: My Heart WIll Go On, czy Power of Love, ale także pochodzący z lat 30tych klasyk Miłość ci wszystko wybaczy.

Można powiedzieć, że będzie to wspaniała podróż po historii największych miłosnych szlagierów, która zachwyci miłośników muzyki w każdym wieku. #zostańwdomu i zakochaj się na nowo w tym co masz.

Sara Pach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, absolwentka kulturoznawstwa na UMK w Toruniu. Obecnie studentka dwóch kierunków – pedagogiki oraz mentoringu i tutoringu. Swoje single pt. Sobą być, Nowy czy też najnowszy Nie ma nas prezentowała podczas występów i transmisji telewizyjnych w takich stacjach jak TVN, TVP i Radio ZET. Niewątpliwym osiągnięciem Sary Pach jest wspólny duet z raperem MEZO, który ukazał się na płycie Życiówka. Warto również nadmienić, że Sara Pach jest laureatką wielu prestiżowych nagród, festiwali i konkursów oraz Toruńską Nadzieją Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy.

Premiera transmitowanego koncertu odbyła się w Dworze Artusa 14 lutego 2020 roku.

Linki do koncertu – Facebook oraz YouTube

Fot. Sara Pach (wł. Dwór Artusa)

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185673

Skip to content