Dzień Kobiet w Młynie Wiedzy

Dzień Kobiet w Młynie Wiedzy

Młyn Wiedzy w Toruniu
Piękna “JaKobieta” w Młynie Wiedzy
 

Spotkania ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii, dietetyki czy treningów personalnych – to cześć propozycji Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy na Dzień Kobiet. 8 marca w centrum nauki odbędzie się wieczór “JaKobieta”. 

Wieczór „JaKobieta” to okazja do spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Trenerzy z Bella Line Wellness Centrum przygotowali konsultacje obejmujące zagadnienia z zakresu doboru ćwiczeń do wieku czy kondycji, prawidłowego wykonywania ćwiczeń fizycznych, realizowania treningów fitness, a także badanie składu ciała. Na stanowisku poświęconym zdrowej żywności będzie można spotkać się z dietetyczką. Zaplanowano konsultacje dotyczące doboru diety i odpowiedniego odżywiania, nowych trendów w dietetyce, a także zdrowego trybu życia. 
 
– Uczestniczki wieczoru zapraszamy do kawiarenki, w której będzie można porozmawiać ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii czy tatuażu. Opowiemy o zastosowaniu laserów w upiększaniu ciała, zastosowaniu produktów kosmetycznych, leków oraz suplementów diety na włosy, skórę i paznokcie – wyjaśnia Justyna Strąg z Młyna Wiedzy. Podczas wieczoru “JaKobieta” nie zabraknie konsultacji z zakresu zabiegów kosmetycznych poprawiających jakość i wygląd cery i zagadnień związanych z piercingiem i tatuażami, w tym związanych z możliwościami usuwania tatuażu. 
 
W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przygotowano także m.in. warsztaty związane z tajnikami makijażu, aktualnymi trendami piękna, które pomogą podkreślić urodę, zajęcia z salsy, kącik z biżuterią hand made oraz stanowisko, na którym będzie można wykonać okazjonalnego pinsa według własnego projektu. Każda z uczestniczek wieczoru otrzyma również niespodziankę od firmy Delia Cosmetics. 
 
– Podobnie jak przy poprzednich wieczorach, liczba biletów jest ograniczona. Zachęcam do tego, aby wcześniej zakupić bilet, aby mieć pewność, że ten wyjątkowy wieczór będzie można spędzić w naszym centrum nauki – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. – Cały czas pracujemy nad tym wydarzeniem i wiemy, że to nie koniec atrakcji, które przygotujemy dla pań – dodaje. 
 
Wieczór „JaKobieta” odbędzie się 8 marca w godz. 18:00-21:00. Bilety na wydarzenie w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu wydarzenia) można kupić w kasach Centrum oraz w elektronicznym systemie sprzedaży online
Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7142985