Dołącz i zacznij inwestować w swój sukces – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dołącz i zacznij inwestować w swój sukces – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Włocławskie Centrum Biznesu - Inkubator Przedsiębiorczości logo

Włocławskie Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. To doskonała okazja do nauki, rozwoju umiejętności i budowania swojej przyszłości zawodowej. Organizatorzy przygotowali wiele inspirujących wydarzeń!

13.11.2023Przedsiębiorczość jako ścieżka kariery: Kiedy rozważyć własny biznes? – Odkryj, kiedy warto rozważyć prowadzenie własnej firmy!

14.11.2023Umiejętności przedsiębiorcze a rozwój zawodowy: Jak łączyć obie te sfery? – Dowiedz się, jak rozwijać umiejętności przedsiębiorcze i wykorzystywać je w swojej karierze zawodowej.

15.11.2023Autopromocja i budowanie marki osobistej: Klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie – Zbuduj swoją markę osobistą i odkryj, jak autopromocja może wpłynąć na Twój sukces w biznesie.

16.11.2023Od pomysłu do sukcesu: Czy warto być przedsiębiorcą? – Odkryj, czy warto rozważyć bycie przedsiębiorcą i jak przekształcić swój pomysł w udaną działalność gospodarczą.

17.11.2023Zawody Przyszłości: Nowe Wyzwania i Możliwości – Dowiedz się, jakie zawody przyszłości będą cenne i jakie umiejętności będą kluczowe.

Zarejestruj się telefonicznie pod numerem: 54 423 20 00 lub drogą mailową: biuro@inkubator.wloclawek.pl

 

Miejsce: Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości ul. Toruńska 148

 

Więcej informacji

 

Źródło: facebook.com/inkubatorwloclawek

7 listopada 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189532

Skip to content