Dołącz do Zielonych Wyzwań i wygrywaj nagrody!!!

Dołącz do Zielonych Wyzwań i wygrywaj nagrody!!!

Szkoły podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, kluby i inne podmioty prowadzące działalność sportową mogą wziąć udział w aktywnościach piłkarskich „Zielone Wyzwania”. Organizatorem turnieju od 21 lat jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Celem konkursu jest:

  • Promowanie i popularyzacja wśród dzieci sportu i piłki nożnej, zasad Fair Play oraz programu Respect, wychowanie poprzez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizację lokalnych środowisk sportowych. Promowanie idei Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”,
  • Wyłonienie Zwycięzców – drużyn chłopców i dziewczynek w kategoriach U-8 (urodzonych od 1 stycznia 2013 do 31 grudnia 2014), U-10 (urodzonych od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2012 ) i U-12 (urodzonych od 1 stycznia 2009 do 31 grudnia 2010).

 

Rejestracja odbywa się na podstawie wypełnionego i wysłanego drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na www.laczynaspilka.pl Dodatkowym krokiem w rejestracji jest dołączenie do grupy Facebook „Zielone Wyzwania”, gdzie będą gromadzone materiały wideo z przebiegu zabawy.

Do wyzwań można dołączyć w każdym momencie. W aktywnościach mogą uczestniczyć wszyscy zawodnicy w kategoriach U8, U10 i U12, niezależnie od uprawnień ligowych i potwierdzeń w systemie Extranet.

 

 

Szczegóły dostępne są na stronie konkursu

 

Pliki do pobrania:

ZIELONE_WYZWANIA_REGULAMIN_1

ZIELONE_WYZWANIA_Zalacznik1_Oświadczenie rodzica opiekuna prawnego

 

Źródło: laczynaspilka.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189527

Skip to content