Dołącz do projektu “Idą Święta”

Dołącz do projektu “Idą Święta”

Fundacja Dbam o Mój Zasięg zaprasza do kolejnej – trzeciej – edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. W poprzednich edycjach kampanii wzięło udział kilka tysięcy szkół z Polski i zagranicy, których uczniowie wysłali ponad 2 miliony kartek do swoich bliskich oraz osób samotnych i potrzebujących.

Do tegorocznej edycji organizator do udziału zachęca nie tylko społeczności szkolne, ale także firmy i instytucje oraz osoby prywatne. Aktywności prezentowane będą sukcesywnie na stronie kampanii oraz na profilu na Facebooku: www.facebook.com/dbamomojzasieg .

Aby zamówić kartki, należy kliknąć baner „Dołącz do projektu”, wypełnić odpowiednie pola, opłacić zamówienie i czekać na przesyłkę od 10 listopada (koniecznie zapoznaj się z tegorocznym Regulaminem zamawiania kartek).

Uczestnicy mogą przygotować także własne kartki świąteczne w ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Pisania Kartek Świątecznych”, który organizowany jest zawsze w drugim tygodniu grudnia.

Więcej na stronie akcji

 

Źródło: idaswieta.com

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887762