Deser z kulturą kreolską

Kultura kreolska

Deser z kulturą kreolską

Centrum Kultury Browar we Włocławku

Klub “Stara Remiza” we Włocławku zaprasza 26 października 2018 r. na XXXIX “Deser z kulturą kreolską”. Tym razem wystąpi zespół “Los Tropikales”, który tworzy czterech oryginalnych i utalentowanych Latynosów, śpiewających w ich rodowitym języku hiszpańskim i grających znane i lubiane piosenki z kręgu kultury Ameryki Łacińskiej.

Deser z kulturą kreolską - baner

Dla muzyków muzyka latynoska jest czymś naturalnym. Pochodzą ze stron, gdzie bolero, cumbia, ranchera i muzyka kreolska to niezwykle popularne rytmy. Zespół świetnie czuje się na scenie, zawsze stara się o dobry kontakt z publicznością.

Dzięki muzyce latynoamerykańskiego zespołu będzie można poczuć się przez moment, jak w krajach, gdzie zawsze świeci słońce, a ludzie są uśmiechnięci i chętni do życia.

Repertuar zespołu “Los Tropikales” bazuje na tradycyjnej muzyce meksykańskiej, kolumbijskiej i kubańskiej oraz kreolskiej i „ritmo negro” z wybrzeża Peru.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno meksykańskie pieśni i piosenki typu “Cielito lindo”, bolero “Besame mucho”, jak i znane z filmu “Buena vista social club” utwory “El cuarto de Tula” i “Guantanamera”. W programie także walc Jaranero: “Peruanita bonita” oraz Negroide “El Chacombo”.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia w Klubie “Stara Remiza”, ul. Żabia 8, 87-800 Włocławek i na biletyna.pl
Godzina: 18.00
Miejsce: Klub “Stara Remiza”, ul. Żabia 8, Włocławek

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164615

Skip to content