DEK Regnum w Bydgoszczy zaprasza dzieci

DEK Regnum w Bydgoszczy zaprasza dzieci

Regnum - logo

Balet, karate czy zajęcia plastyczne? Co wybierze twoje dziecko? U nas znajdziesz jeszcze więcej interesujących zajęć dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. W myśl tego znanego przysłowia chcemy zachęcić rodziców do zapisania dziecka na interesujące zajęcia. Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny jest najlepszym momentem do poszukiwania nowych zainteresowań i pogłębiania pasji. Dla tych mniej zdecydowanych przez cały tydzień przygotowaliśmy zajęcia bezpłatne:

24 września godz. 15.15 – balet dla dzieci 4-6 lat. To absolutna nowość w naszej ofercie! Powodów, dla których warto zapisać dziecko na zajęcia jest mnóstwo: poprawia koordynację ruchową, uczy gracji i świadomości własnego ciała.

 25 września godz. 16.00 – taekwondo dla dzieci 3-6 lat. Druga nasza tegoroczna nowość! Jest świetną propozycją dla aktywnych przedszkolaczków. Każdy sport wyzwala pozytywne emocje, uczy dyscypliny, poprawia koncentrację i pamięć, redukuje stres. Kolejną propozycją z dziedziny sztuk walki jest karate (dla dzieci 4-6 lat). Zapraszamy 30 września o 16.45.

26 września godz. 16.00 – kreatywna plastyka dla Smyka dla dzieci 4-6 lat. Propozycja dla małych artystów, którzy nie boją się ubrudzić rączek. Będzie kolorowo, wesoło i twórczo.

26 września godz. 16.00 – zajęcia wokalno-teatralne dla dzieci 4-6 lat. Jeżeli Twoje dziecko lubi występy przed publicznością, a jego ulubioną zabawką jest mikrofon, przyjdź do nas. To będzie niezła frajda!

27 września godz. 15.30 – Fun Lab (zajęcia chemiczno-fizyczne) dla dzieci 5-7 lat. Młodzi naukowcy przybywajcie. Eksperymentów i doświadczeń będzie tu bez liku!

30 września godz. 16.45 – Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne dla dzieci 4-6 lat z rodzicem. Te zajęcia są doskonałą okazją dla rodziców i dzieci do budowania właściwych relacji i zacieśniania więzi rodzinnych. A przy tym do świetna rozrywka na jesienne popołudnia.

1 października godz. 17.30 – Modelarstwo dla dzieci 7-10 lat. To jedyne takie zajęcia, na których poprzez zabawę rozwijamy zdolności manualne i kreatywność.

Dzieci w wieku 10-12 lat w każdy wtorek (godz. 17.00-19.00) mogą wziąć udział w zajęciach świetlicowych. Są one bezpłatne i składają się z dwóch bloków: I zabawy integracyjne, plastyczne i ruchowe, II wspólne odrabianie zadań domowych.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

A może Twoje dziecko chce uczyć się języków obcych, gry na instrumentach lub śpiewu? Nie ma najmniejszego problemu! Zapraszamy do nas!

Zajęcia odbywają się na ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

Chcesz być na bieżąco? Polub nasz profil na facebooku
https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

Odwiedź naszą nową stronę, tam znajdziesz jeszcze więcej ciekawych informacji: www.regnum.bydgoszcz.pl

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7160331

Skip to content