Czy ten koncert to nie u Was: Maja Wlazły (19 marca)

Czy ten koncert to nie u Was: Maja Wlazły (19 marca)

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

W kolejnym koncercie z cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?” usłyszymy autorski projekt Mai Wlazły, która ukołysze nas relaksującymi dźwiękami oryginalnego instrumentu perkusyjnego o intrygującej nazwie handpan. W swoich kompozycjach Maja wykorzystuje również  looper.

Artystka ukończyła Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Instrumentalistyka, specjalność: perkusja. Aktualnie kontynuuje studia na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Muzykoterapia, oraz na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku kompozycja, specjalność: Sound Design. Współpracowała m.in: ze studiem Punk Notion w tworzeniu ścieżki dźwiękowej gry Weakless, z projektem terapeutycznym Prosoma oraz ze szkołą tańca Samai podczas pokazów tańca orientalnego. Tworzy autorską muzykę grając solo jak i w projekcie unaayv.

Na koncert zapraszamy do Salonu Hoffman KPCK (bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w siedzibie KPCK) oraz bezpłatnie online. Wydarzenie będzie transmitowane na naszym kanale Youtube na którym będzie można je obejrzeć przez 7 dni.

Kiedy: 19 marca 2021 (piątek) godz. 18:00

16 marca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,142,882