Czy ten koncert to nie u Was?: Bartosz Haliniak Quintet

Czy ten koncert to nie u Was?: Bartosz Haliniak Quintet

W piątej odsłonie cyklu “Czy ten koncert to nie u Was?”, na scenie Salonu Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy z repertuarem jazzowym wystąpi Bartosz Haliniak Quintet.

Bartosz Haliniak jest absolwentem kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz uczestnikiem i laureatem konkursów jazzowych, m.in. RCK PRO JAZZ w Kołobrzegu, gdzie w 2019 roku zdobył nagrodę dla najlepszego solisty. Koncertuje z towarzyszeniem zespołu w trio, kwartecie lub kwintecie. W sekcji rytmicznej akompaniują mu absolwenci i studenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, wykonując zarówno muzykę autorską, jak i klasyczne utwory z gatunku jazzu. W ramach wydarzenia „Czy ten koncert to nie u Was?”, zespół wystąpi w składzie: Bartosz Haliniak – saksofon, Dominik Haliniak – trąbka, Sylwester Bugajak – gitara, Wojciech Grochowina – gitara basowa, Łukasz Gorczyński – perkusja. Na scenie Salonu Hoffman KPCK Bartosz Haliniak Quintet wykona autorskie kompozycje.

Transmisja na żywo przeprowadzona zostanie 10 lipca (piątek) o godz. 18.00 na profilu facebookowym KPCK, materiał opublikowany będzie także na kanale YouTube.

UWAGA!

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są dostępne w recepcji KPCK przy pl. Kościeleckich 6 w godz. 8.00-17.00. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi istnieje obowiązek podania danych osobowych, akceptacji regulaminu z RODO i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Informujemy również o konieczności zakrywania nosa i ust podczas trwania wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona.

Fot. KPCK w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164957

Skip to content