“Czas na młodych” – spotkania informacyjne

“Czas na młodych” – spotkania informacyjne

Urząd Marszałkowski zaprasza dziś (22 stycznia) do Włocławka na bezpłatne spotkanie pod nazwą „Czas na młodych”, podczas którego młodzież z regionu będzie mogła uzyskać informacje o możliwościach zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przydatnych w poszukiwaniu pracy, a także szkoleniach, kursach oraz międzynarodowych wyjazdach i zagranicznych stażach zawodowych finansowanych z funduszy unijnych.

Cykl spotkań “Czas na młodych” Urząd Marszałkowski organizuje we współpracy z bydgoskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, który także prowadzi rekrutację uczestników projektu. Zaproszenie skierowaliśmy do osób mieszkających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w wieku od 18 do 35 lat. Podczas spotkań młodzi stawiający pierwsze kroki na rynku pracy dowiadują się o wsparciu, jakie mogą uzyskać z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, o możliwości odbycia szkoleń językowych, komputerowych i zawodowych finansowanych z funduszy europejskich, a także o stażach zawodowych za granicą. Uczestnicy spotkania mają również czas na indywidualne rozmowy z doradcą.

Pierwsze spotkanie odbyło się 17 stycznia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (program spotkania). Na najbliższe spotkanie zapraszamy do Włocławka:

  • Włocławek – 22 stycznia 2019 r., w godzinach od 11 do 14 w siedzibie lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31.
    Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy na adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl oraz telefonicznie pod numerem: 54 235 67 12 i 797 304 126.
    Program spotkania.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
oraz Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039575