Cykl webinariów dla dyrektorek i dyrektorów bibliotek

Biblioteka - regały z książkami

Cykl webinariów dla dyrektorek i dyrektorów bibliotek

FRSI logo

Grupę InicJaTyWy tworzą dyrektorki i dyrektorzy bibliotek, od lat organizujący spotkania lokalnych grup dyrektorskich. Na spotkaniach sieci dyrektorskiej można podyskutować o aktualnych wyzwaniach, podzielić się doświadczeniami, zapoznać się z rozwiązaniami wprowadzonymi w innej instytucji lub poszerzyć swoją wiedzę związaną z procedurami czy zarządzaniem zespołem.

Grupa InicJaTyWy proponuje społeczności dyrektorów udział w cyklu czerwcowych webinariów. W czerwcu 2020 roku odbędą się następujące spotkania:

  • 9 czerwca (we wtorek) o 12.00 podczas webinarium pt. „Sieć dyrektorów – daj się wplątać!” Justyna Lytvyn (dyrektorka MBP w Działdowie) oraz Katarzyna Nowicka (dyrektorka BPMiG w Zagórowie) opowiedzą o korzyściach z sieciowania i tworzenia lokalnych grup dyrektorskich (zarówno z perspektywy dyrektorki biblioteki pełniącej zadania biblioteki powiatowej, jak i z perspektywy osoby zarządzającej mniejszą instytucją).Link do rejestracji: https://frsi.clickmeeting.pl/siec-dyrektorow/register.
  • 16 czerwca (we wtorek) o 12.00 podczas webinarium pt. „W grupie siła – jak stworzyć, poprowadzić i utrzymać dyrektorską grupę wsparcia” Agnieszka Borkiewicz (dyrektorka BPMiG Jarocin) oraz Katarzyna Roszak (dyrektorka BPG Jaraczewo) opowiedzą o tym, jak założyć dyrektorską grupę wsparcia, prowadzić jej spotkania (także w wersji online) i zadbać o jej trwałość.Link do rejestracji: https://frsi.clickmeeting.pl/w-grupie-sila/register.
  • 23 czerwca (we wtorek) o 12.00 podczas webinarium pt. „Nowe wyzwania, nowe szanse – jak kierować dziś biblioteką?” swoim doświadczeniem podzielą się Izabela Bochińska (dyrektorka MBP w Wołominie) oraz Łukasz Krzysztof Załęski (dyrektor BP w Piasecznie). Opowiedzą o tym, jak funkcjonują teraz ich placówki, jak przenosząc część działań do sieci, nadal budować wokół biblioteki społeczność i jak zarządzać w tym czasie zespołem.Link do rejestracji: https://frsi.clickmeeting.pl/jak-kierowac-dzis-biblioteka/register.

 

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163721

Skip to content