Cykl warsztatów rodzinnych w Skarbcu Fajansu

baner wydarzenia

Cykl warsztatów rodzinnych w Skarbcu Fajansu

logo ckbrowarb Włocławek

Skarbiec Fajansu Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku serdecznie zaprasza do Pracowni skarbów na rodzinne warsztaty pn. „Jesienne przypinki”, dedykowane opiekunom z dziećmi powyżej 10. roku życia. Podczas spotkania każdy uczestnik wykona przypinki z jesiennymi motywami, które będą mogły stać się oryginalnym dodatkiem do ubioru.

„Jesienne przypinki” otwierają cykl warsztatów rodzinnych, które odbywać się będą w Interaktywnym Centrum Fajansu – Skarbcu Fajansu. Pierwsze zajęcia, podczas których wykonywane będą ozdobne przypinki inspirowane jesienią, adresowane są do młodzieży i dzieci od 10. roku życia oraz ich opiekunów. Do stworzenia prac wykorzystana zostanie glinka samoutwardzalna oraz farby akrylowe. Warsztaty z lepienia w glince to świetny sposób na współpracę z dzieckiem, wyciszenie się i relaks oraz na skupienie się na tu i teraz.

Zajęcia odbędą się w niedzielę, 19 listopada w godzinach 11.00 – 13.30. Bilety w cenie 30 zł za osobę można kupić w kasie Skarbca Fajansu. Obowiązują wcześniejsze zapisy (do 13.11) pod nr. telefonu: 54 427 02 60.

 

Źródło: ckbrowarb.pl

8 listopada 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181818

Skip to content