#CodeWeek2021 – Europejski Tydzień Kodowania

#CodeWeek2021 – Europejski Tydzień Kodowania

Instytut Badawczy NASK zaprasza do udziału w największym programistycznym wydarzeniu w Europie. Zgłoście swoje wydarzenie już dziś i sprawdźcie webinary przygotowane na tę okazję przez biuro CodeWeek i partnerów!

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja dedykowana jest wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. W 2020 roku Polska była pierwsza na podium, czy w tym roku też wygramy?

Jak wziąć udział w Europejskim Tygodniu Kodowania? W CodeWeek jest miejsce dla każdego – nie trzeba być specjalistą, by móc wziąć udział w tej inicjatywie. Wystarczą dobre chęci. Swoje wydarzenie można zgłosić na stronie www.codeweek.eu/add. Proces rejestracji zajmuje tylko kilka minut. Jest niezbędny, aby organizowana przez Was inicjatywa została wliczona do puli wydarzeń odbywających się w Polsce.

Chcielibyście zaangażować się w Europejski Tydzień Kodowania? Bardzo Nas to cieszy! Czujecie się trochę zagubieni i nie wiecie od czego zacząć? Garść najważniejszych informacji, które pomogą Wam zacząć swoją przygodę z #CodeWeek2021 znajdziecie w poradniku „CodeWeek krok po kroku”. Znajdziecie tam odpowiedzi na takie pytania, jak: „jak dodać wydarzenie?”, „czy znajdę gdzieś gotowe pomysły na wydarzenie, które mogę zgłosić do CodeWeek2021?”, „gdzie znajdę materiały promocyjne CodeWeek2021?”, „gdzie szukać informacji o nadchodzących wydarzeniach CodeWeek”? i wiele innych. Zajrzyjcie koniecznie!

Więcej: NASK

15 września 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189480

Skip to content