“Co z Ciebie wyrośnie?” Karoliny Oponowicz – premiera podcastowa TOK FM na Dzień Matki

“Co z Ciebie wyrośnie?” Karoliny Oponowicz – premiera podcastowa TOK FM na Dzień Matki

26 maja przypada Dzień Matki – w nawiązaniu do tego święta platforma podcastowa TOK FM zaprasza swoich subskrybentów na premierę cyklu przygotowanego specjalnie z myślą o rodzicach. O godz. 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM pojawi się pierwszy odcinek nowej, czwartkowej serii “Co z Ciebie wyrośnie?” Karoliny Oponowicz. Prowadząca wraz z zaproszonymi gośćmi będzie m.in. rozwiewać rodzicielskie lęki oraz podpowiadać, jak radzić sobie z trudnym wyzwaniem wychowania młodego człowieka.

Karolina Oponowicz, w niektórych kręgach znana jako “Najgorsza matka świata”, w nowym podcaście “Co z ciebie wyrośnie?” będzie dekodować, rozpracowywać i rozwiewać rodzicielskie lęki, które często prowadzą do bardzo złych decyzji i utrudniają kontakt z dziećmi. Dotyczy to przede wszystkim okresu szkolnego, który dla najmłodszych i ich rodziców stanowi ogromne wyzwanie oraz źródło wielu obaw.

– Do podcastu “Co z Ciebie wyrośnie?” będę zapraszać psychologów, lekarzy, dietetyków, nauczycieli, terapeutów i innych fajnych, mądrych ludzi, którzy – mam nadzieję – podrzucą nam, rodzicom kilka fajnych pomysłów – mówi autorka podcastu, Karolina Oponowicz. – Złapałam się na tym, że najtrudniej jest mi wyjść z rodzicielskich patów, kiedy się boję. Dlatego chcę zapraszać mądrych ludzi i zadawać im pytania, byśmy przestali się bać. Chciałabym, byśmy lepiej rozumieli nasze dzieci, lepiej rozumieli, z czym się mierzą, mniej się bali i potrafili im skuteczniej pomagać.

Nowe odcinki podcastu “Co z Ciebie wyrośnie?” będą dostępne na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM co czwartek. Strona cyklu – https://audycje.tokfm.pl/audycja/494,Co-z-ciebie-wyrosnie

Cyklu mogą słuchać wyłącznie subskrybenci i subskrybentki TOK FM Premium.

Więcej informacji o ofercie TOK FM Premium można znaleźć na https://audycje.tokfm.pl/premium

Premierę podcastu “Co z Ciebie wyrośnie?” wspiera promocja na antenie stacji, na stronie tokfm.pl oraz na profilach TOK FM w mediach społecznościowych.

26 maja 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165162

Skip to content