Co należy wiedzieć o leczeniu depresji? – wykład dr. nauk med. Macieja Klimarczyka

Młody mężczyzna leży z głową na poduszce. Nad nim unosi się świecąca lampa w kształcie mózgu rzucająca poświatę i cienie na ścianę.

Co należy wiedzieć o leczeniu depresji? – wykład dr. nauk med. Macieja Klimarczyka

logo Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

W cyklu Psyche znaczy mózg wykład o depresji wygłosi dr nauk med. Maciej Klimarczyk.

Dr Maciej Klimarczyk – psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta, ukończył Akademię Medyczną im. Rydygiera w Bydgoszczy (obecnie Collegium Medicum UMK) oraz Wydział Medycyny Universita di Perugia. Odbył staże zagraniczne w Harvard Medical School w Bostonie oraz Bangor Mental Health Institute w Bangor (USA). Specjalizację z psychiatrii uzyskał w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizację z seksuologii w Zakładzie Seksuologii Medycznej, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie – kierownik specjalizacji – prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym – praca doktorska na podstawie badań nad lękiem napadowym. Doświadczenie zdobywał w Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci, Kliniki Psychiatrii CM UMK w Bydgoszczy. Autor thrillera psychologicznego pt. Śpiewaczka.

Wstęp: 10 zł od osoby.

Liczba miejsc ograniczona. Bilety można zakupić w kasie Muzeum oraz przez Internet. Decyduje kolejność zakupu biletów.

Źródło: MOB

17 czerwca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181820

Skip to content