Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy z szansą na certyfikat “Najlepsza Rodzinna Atrakcja 2019”

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy z szansą na certyfikat “Najlepsza Rodzinna Atrakcja 2019”

Serwis “Dziecko w podróży” po raz kolejny tworzy ranking internautów na najlepszą atrakcję turystyczną dla rodzin i dzieci. W zestawieniu 60 nominowanych instytucji swoje miejsce ma także toruńskie centrum nauki. 

– Zachęcamy do oddania głosu na Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Jesteśmy jedną z najmłodszych instytucji w kraju, która działa w obszarze popularyzowania i upowszechniania nauki. Cieszy nas, że tak licznie odwiedzają nas rodziny i korzystają z bogatej oferty naszego centrum nauki. Już teraz dziękujemy za każdy oddany głos na Młyn Wiedzy – mówi Marcin Centkowski, rzecznik toruńskiego centrum nauki.

Jak zagłosować na Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy? Wystarczy wejść na stronę serwisu “Dziecko w podróży” (https://bit.ly/2E2Rhq3), na liście instytucji znaleźć Młyn Wiedzy i kliknąć “lubię to”.

Głosowanie trwa do 21 stycznia 2019 r. do godz. 21:59. Osoby biorące udział w głosowaniu mają okazję wygrać atrakcyjne nagrody. A już za tydzień dowiemy się czy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy otrzyma tytuł “Popularyzatora Nauki 2018”. To najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla osób i instytucji, które upowszechniają naukę w Polsce. Jego organizatorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz serwis “Nauka w Polsce.

fot. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181663

Skip to content