Całodniowe Planszowanie w Fantastycznym Domu Kultury

Całodniowe Planszowanie w Fantastycznym Domu Kultury

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza do Filii na Rudaku! Nie macie pomysłu na kreatywną sobotę? Chcecie spędzić czas w miłej atmosferze i z ciekawymi ludźmi? Dla wszystkich fanów planszówek – a także dla tych, którzy chcą dopiero poznać ten świat – mamy idealne rozwiązanie! Wspólnie z Fantastycznym Domem Kultury przygotowaliśmy dla Was Całodniowe Planszowanie! Wydarzenie w dniu 3 września 2022 r. potrwa od godz. 13.00 do ostatniego gracza bądź do godz. 23.00, w zależności co nastąpi wcześniej. Wydarzenie dla osób od 15 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna na uczestnictwo.

Na miejscu znajdziecie kilkaset gier, stoły zapewniające komfort rozgrywek oraz towarzyszy do prowadzenia intensywnych zmagań! Czeka nas noc pełna wrażeń, w trakcie której każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie oraz aktywnie i niestandardowo spędzi czas!

Pamiętając, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – zachęcamy do formowania drużyn i zapisów na konkretne tytuły w dyskusji, znajdującej się w wydarzeniu na Facebooku. Mile widziani będą również ci, którzy zechcą zabrać własne planszówki!

Bawić się będziemy do samego rana! Gotowi?

Kliknij i przenieś się do dyskusji -> TUTAJ!

Lista dostępnych na miejscu gier planszowych znajduje się TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

1 września 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185675

Skip to content