Bydgoski Bieg Urodzinowy. Trwają zapisy!

Sześcioboczne, ażurowe medale Bydgoskiego Biegu Urodzinowego.

Bydgoski Bieg Urodzinowy. Trwają zapisy!

Bydgoszcz logo

W tym roku Bydgoszcz obchodzić będzie 677. rocznicę nadania praw miejskich. Od lat jednym z elementów urodzinowych obchodów jest Bydgoski Bieg Urodzinowy. Tym razem spotkamy się 14 kwietnia br. nad Kanałem Bydgoskim.

Bieg rozpocznie się o godz. 11 na ścieżce spacerowej tuż przy Stadionie Miejskim Gwiazdy. Licząca 5 km trasa wytyczona została na pięknym i malowniczym Kanałem Bydgoskim. Zaczniemy od strony południowej do ulicy Wrocławskiej, a skończymy stroną północną. Meta, co jest nowością znajdować się będzie na bieżni stadionu.

Przypomnijmy, że bieg ma charakter rekreacyjny i może wziąć w nim udział każdy niezależnie od wieku, przygotowania fizycznego czy umiejętności.

Obecnie trwają zapisy na bieg. Do tej pory chęć startu wyraziło blisko 700 biegaczek i biegaczy. Maksymalnie wystartować będzie mogło 1500 osób. Na mecie na uczestników czekać będą pamiątkowe medale.

Źródło: bydgoszcz.pl

_

21 lutego 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181587

Skip to content