Bydgoski Bieg Urodzinowy. Ruszyły zapisy!

Bydgoski Bieg Urodzinowy. Ruszyły zapisy!

Już w kwietniu symbolicznie zainaugurujemy sezon biegowy w Bydgoszczy. Z okazji urodzin miasta zapraszamy do startu w Bydgoskim Biegu Urodzinowym. Zapisy już trwają!

Tegoroczna edycja Bydgoskiego Biegu Urodzinowego odbędzie się 14 kwietnia br. Po raz kolejny spotkamy się nad Starym Kanałem Bydgoskim, choć w przeciwieństwie do poprzednich edycji nieco zmieni się miejsce startu i mety. Bieg rozpocznie się o godz. 11 na ścieżce spacerowej tuż przy Stadionie Miejskim Gwiazdy. Licząca 5 km trasa wytyczona została na pięknym i malowniczym Kanałem Bydgoskim. Zaczniemy od strony południowej do ulicy Wrocławskiej, a skończymy stroną północną. Meta, co jest nowością znajdować się będzie na bieżni stadionu.

Przypomnijmy, że bieg ma charakter rekreacyjny i może wziąć w nim udział każdy niezależnie od wieku, przygotowania fizycznego, czy umiejętności umiejętności.
Trwają już zapisy do tegorocznej edycji biegu (TUTAJ).  Warto nie czekać, bo limit uczestników wynosi 1500 osób. Każdy z nich otrzyma m.in. pamiątkowy medal.
Współorganizatorem biegu jest Bydgoskie Centrum Sportu.

Więcej szczegółów na www.aktywna.bydgoszcz.pl

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

25 stycznia 2024 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7120739