Brzeska Parada Mikołajkowa i inne atrakcje

Brzeska Parada Mikołajkowa i inne atrakcje

Brześć Kujawski logo       Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło"nowe logo

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a w powietrzu już czuć ten wyjątkowy i magiczny klimat.

Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” wraz z burmistrzem Brześcia Kujawskiego zapraszają Państwa do spędzenia weekendu razem ze świąteczną, wahadłową drużyną.

9 grudnia między godz. 16:00 a 18:00 anioły, bałwanki, renifery, elfy i wiele innych postaci wyruszą PARADĄ MIKOŁAJKOWĄ na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który będzie cierpliwie czekał na wszystkich na skwerze miejskim w Brześciu Kujawskim. Podczas parady będziemy głośno i radośnie kolędować. Nie zabraknie również świątecznych animacji oraz tańców. Zachęcamy wszystkie dzieci oraz rodziców do przebrania się i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Mile widziane przebranie.

Na pewno będzie wesoło!

10 grudnia od 10:00 do 15:00 w holu brzeskiego Centrum odbędzie się kiermasz świąteczny. Rękodzielnicy z różnych zakątków województwa zaprezentują swoje wyroby. Będzie można zakupić wianki, świece, mydła, stroiki, biżuterię, torby ręcznie malowane i wiele innych kolorowych i ciekawych rękodzieł. Kiermasz Świąteczny to doskonała okazja do zakupu wyjątkowych upominków dla najbliższych.

Każdy uczestnik będzie mógł wykonać wyjątkową kartkę świąteczną, która później powędruje do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

To nie wszystko! O godzinie 12.00 zapraszamy całe rodziny na FAMILIJNE KINO.

 

Źródło: brzesckujawski.pl

8 grudnia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189493

Skip to content