„Bohaterowie Wiktorii 1920” – konkurs

„Bohaterowie Wiktorii 1920” – konkurs

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie historycznym „Bohaterowie Wiktorii 1920”, organizowanym przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy o Bohaterach Wiktorii 1920 roku, o ich roli w procesie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu jest uzupełnienie przez uczestnika formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej konkursu do 17.10.2020 r.

Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na 6 pytań dotyczących bohaterów wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku, przedstawionych w krótkich filmikach, które będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku (fb.com/akademiamlodziezowa/) i kanale YouTube Telewizji AM (https://www.youtube.com/user/TelewizjaAM/).

Filmy z pytaniami konkursowymi będą publikowane regularnie, codziennie o godz. 20.00.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie organizatora

 

Źródło: kuratorium.szczecin.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7049650