Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu w 100. rocznicę urodzin świętego Jan Pawła II

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu w 100. rocznicę urodzin świętego Jan Pawła II

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

18 maja 2020 r. przypada 100. rocznica urodzin świętego Jan Pawła II, patrona naszego regionu. W województwie kujawsko-pomorskim Rok Świętego Jan Pawła II potrwa do 7 czerwca 2020 r.

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza do wypożyczania literatury na temat życia i nauczania Jana Pawła II, a także tekstów jego przemówień, encyklik, homilii, wierszy i dramatów. Polecana literatura została zebrana w dwóch zestawieniach bibliograficznych:

 

Zachęcamy także do rozwiązania quizu sprawdzającego wiedzę o Papieżu Polaku. W gablotach na terenie Biblioteki można również oglądać wystawę książek związanych z Janem Pawłem II.

Przypominamy, że od 8 maja Biblioteka wznowiła działalność Wypożyczalni, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00 (w soboty biblioteka jest nieczynna). Więcej informacji na stronie internetowej Biblioteki.

 

Fot. Pixabay

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161569

Skip to content