Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu poleca

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu poleca

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zachęca do odwiedzania swojej strony internetowej i skorzystania z zamieszczanych tam materiałów oraz z usług dostępnych w internecie.

Jednocześnie przypominamy, że od 8 maja Biblioteka wznowiła działalność Wypożyczalni, która jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-17.00 (w soboty biblioteka jest nieczynna). Więcej informacji na stronie internetowej Biblioteki.

Na stronie Biblioteki zamieszczane są systematycznie pogrupowane tematycznie wykazy publikacji dostępnych online oraz stron internetowych: Wychowanie komunikacyjne, Metodologia badań pedagogicznych, Cyberprzemoc, cyberbullying/grooming/sexting, Logopedia. Terapia logopedyczna, Kwiecień Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19. Z dystansem o tym, co robimy obecnie jako nauczyciele – darmowy dostęp do pełnej wersji publikacji pod redakcją profesora Jacka Pyżalskiego, Edukacja zdalna.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Biblioteki oraz jej konta facebookowego, gdzie udostępniane są informacje o szkoleniach online, kursach e-learningowych, ciekawych książkach, narzędziach pracy zdalnej, wydarzeniach kulturalnych.

Poniżej prezentujemy wykazy publikacji dostępnych online i przydatnych stron internetowych oraz  publikacji dostępnych w zbiorach biblioteki, dotyczących m. in. profilaktyki uzależnień, logopedii.

 

                                           Przejdź do strony                                                          Przejdź do strony

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016735