Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu poleca lekturę na święta

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu poleca lekturę na święta

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu proponuje wybrane tytuły ze swojego księgozbioru na chwilę odpoczynku w zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Dla dorosłych zajmującą beletrystykę, dla dzieci i młodzieży atrakcyjną literaturę, inspirujące poradniki dla każdego. Zapraszamy do lektury.

Przypominamy, że Biblioteka oferuje atrakcyjne usługi zdalne. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Biblioteki i zapoznania się z ofertą szkoleń online oraz innymi naszymi propozycjami usług online.

Zachęcamy do zapisywania się do naszej Biblioteki online i do zamawiania książek z domu. Rejestracja i zamawianie materiałów bibliotecznych odbywa się za pomocą katalogu Integro. Dowiedz się jak zrobić to w 4 prostych krokach.

                                             

Ponadto zapraszamy do odwiedzenia konta facebookowego  Biblioteki, gdzie udostępniane są informacje o ciekawych szkoleniach, książkach, narzędziach pracy zdalnej oraz wydarzeniach kulturalnych.

Jednocześnie przypominamy, że Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00. W soboty Biblioteka jest nieczynna. Więcej informacji.

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164395

Skip to content