Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu na Dzień Dziecka

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu na Dzień Dziecka

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przygotowała kolekcję tematyczną Dzień Dziecka, adresowaną do nauczycieli, rodziców, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych.

Promujemy wybrane pozycje z naszego księgozbioru związane z tematyką kolekcji, a także artykuły z czasopism pedagogicznych i psychologicznych, gromadzonych w naszej Bibliotece. Zebraliśmy również ciekawe materiały edukacyjne dostępne online.  Są to m.in.: scenariusze lekcji, karty pracy, artykuły oraz liczne inspiracje plastyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i skorzystania nie tylko z promowanych pozycji, ale także innych zbiorów oraz oferty edukacyjnej. Zachęcamy również do zdalnego korzystania z naszej oferty, m. in. rejestracji zdalnej, która umożliwia zamówienie książek online. Oferujemy również dostęp do internetowej czytelni IBUK LIBRA – bezpłatne kody wydajemy w Wypożyczalni lub mailowo Biblioteka proponuje swoim czytelnikom również skanowanie na zamówienie i wysyłkę plików na adres mailowy.

Link do kolekcji dostępny jest na stronie www Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu.

1 czerwca 2022 r.

 


 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,835,773