Bezpłatne zajęcia w listopadzie w DEK Regnum w Bydgoszczy

07 Lis Bezpłatne zajęcia w listopadzie w DEK Regnum w Bydgoszczy

Regnum - logo

Listopad przywitał nas szarością i deszczem. W naszych głowach pojawiają się myśli „byle do świąt”. Zanim będzie choinka i bożonarodzeniowe prezenty, trzeba jeszcze zadbać o rozrywkę dla dziecka. My Ci w tym pomożemy! Jak co miesiąc zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami, dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

Na początek jak zawsze zachęcamy najmłodsze dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy. Dla Was mamy aż dwa rodzaje zajęć:

– rytmika (od 12 miesięcy do 3 lat), czyli wspólne zabawy przy prostych dziecięcych melodiach. Zapraszamy 19 listopada o godz. 16.45

– zajęcia artystyczne Barwne Nutki (od 2,5 do 3,5 lat), najlepsze zajęcia dla wszystkich małych artystów. Odbędą się 28 listopada o godz. 17.15.

W tym miesiącu dla przedszkolaków przygotowaliśmy zajęcia artystyczne:

– balet (od 3 do 6 lat) – to jedne z zajęć, które doskonale uczą koordynacji ruchowej i świadomości swojego ciała. Termin zajęć: 19 listopada godz. 15.15.

– grupa taneczna ISKIERKI (od 3 do 6 lat) – jeżeli Twoje dziecko lubi taniec i ruch, ale nie wybrało jeszcze wiodącego stylu, zapisz je na nasze zajęcia. U nas nauczy się różnych rodzajów tańca i miło spędzi czas. Zapraszamy 21 listopada o godz. 17.00.

– zajęcia wokalno-teatralne (od 4 do 6 lat) – idealna sprawa dla dzieci, które lubią śpiewać, recytować i występować na scenie. Te wszystkie przyjemności czekają na Was 26 listopada o godz. 16.00.

A co mamy dla dzieci w wieku szkolnym? Modelarstwo, czyli przygodę, która rozwinie wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. To już 19 listopada o godz. 17.30.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Szukasz innych zajęć? Interesuje Cię gra na instrumentach, nauka języków obcych czy nauka śpiewu? Zgłoś się do nas! Takie zajęcia też znajdziesz w naszej ofercie.

Fot. główna: PixabayLiczba odwiedzin:

3,026,337