Bezpłatne zajęcia w DEK Regnum w Bydgoszczy

Plakat - oferta edukacyjna DEK Regnum na luty

07 Lut Bezpłatne zajęcia w DEK Regnum w Bydgoszczy

logo DEK Regnum

W lutym DER Regnum oferuje rodzicom i dzieciom bezpłatne wejściówki aż na 6 różnych zajęć. Wśród nich:

zajęcia dla najmłodszych

Rytmika – zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat. To dobry sposób na rozwój kompetencji społecznych. Dzieci uczą się zabawy w grupie, dzielenia zabawkami i współdziałania we wspólnej przestrzeni. Ponadto rozwijają pamięć wzrokową i słuchową, koordynację ruchową i zdolności manualne. Zajęcia odbędą się 18 lutego o godz. 16.45.

Barwne Nutki – ogólnorozwojowe zajęcia artystyczne dla dzieci od 2,5 do 3,5 lat. Prowadzący zabiorą dzieci w świat zabaw plastycznych, muzycznych i ruchowych. Na zajęciach w kreatywny sposób wykorzystamy zwyczajne rzeczy do niezwykłej zabawy. Zajęcia już 20 lutego o godz. 17.00.

zajęcia dla przedszkolaków

Balet – to wspaniała forma tańca dla dzieci, której można się uczyć już od najmłodszych lat. Doskonale uczy koordynacji ruchowej, obycia z własnym ciałem i jest dobrym sposobem na nawiązanie relacji z rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. To rewelacyjna recepta na zagospodarowanie czasu wolnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się 18 lutego o godz. 15.15.

Zajęcia wokalno-teatralne – to propozycja dla wszystkich przyszłych aktorów. W czasie zajęć dzieci będą – bawiąc się – uczyć się sztuki aktorskiej. Przedszkolaki za sprawą swojej wyobraźni przeniosą się do innego świata. Będą uczyć się wczuwania się w rolę, pracy nad emisją głosu, nad dykcją. Nauczą się też radzić sobie ze stresem przed publicznymi występami. Zajęcia – 25 lutego o godz. 16.00.

Grupa taneczna „Iskierki” – kolejna opcja dla ruchliwych i roztańczonych przedszkolaków. Dzieci nauczą się podstaw różnych stylów tanecznych. Prowadzący rozbudzą w nich poczucie rytmu i zadbają o świetną zabawę. Z bezpłatnej wejściówki można skorzystać w dniu 27 lutego o godz. 17.00.

zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Na koniec coś dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia z modelarstwa skierowane są do dzieci od 7 do 10 lat. Poprawiają sprawność manualną i rozwijają kreatywne myślenie. Zajęcia odbędą się 25 lutego o godz. 17.30.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fubndacja@nowe-pokolenie.pl

Zajęcia odbywają się przy ul. Siedleckiego 12 (osiedle Wyżyny)

Ale to nie wszystko! DEK Regnum prowadzi korepetycje przedmiotowe, naukę języków obcych, naukę śpiewu i gry na instrumentach.

Uwaga! Wybierając Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum, wspierasz działalność Fundacji Nowe Pokolenie, która jest organizatorem Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych Radosne Serca.

Szczegóły na: www.regnum.bydgoszcz.plLiczba odwiedzin:

3,026,283