Bezpłatne zajęcia dla dzieci w DEK Regnum w Bydgoszczy

Bezpłatne zajęcia dla dzieci w DEK Regnum w Bydgoszczy

W grudniu nasze myśli krążą głównie wokół świąt, choinki i oczywiście prezentów. Wiadomo, że najpiękniejszy prezent to ten pochodzący prosto z serca. Ale gdzie go znaleźć? Kupić kolejną zabawkę czy zainwestować w coś bardziej pożytecznego? Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum wychodzi naprzeciw wszystkim Rodzicom i zaprasza do skorzystania z bezpłatnych zajęć! To na pewno będzie trafiony i niebanalny prezent!

Najmłodsze dzieci (od 6 miesięcy) i ich Rodziców zapraszamy na GORDONKI. Jeżeli chcecie zadbać o wszechstronny rozwój dziecka od najwcześniejszych miesięcy jego życia, przyjdźcie do nas 14 grudnia o godz. 16.30.

Wszystkie Maluszki (od 12 do 20 miesięcy) i ich Mamusie i Tatusiów zapraszamy na niezwykłe muzyczne spotkanie z przesympatyczną Petronelą. Nasze zajęcia umuzykalniające wprawią Was w wesoły nastrój i naładują pozytywną, świąteczną energią. Możecie nas odwiedzić 5 grudnia o godz. 17.10.

Nieco starsze Maluszki (1,8-3 lata) zachęcamy do udziału w trzech grupach rytmiki. 6 grudnia zrobicie swoim pociechom mikołajkowy prezent w postaci zajęć z Panią Bogusią. Znajdziecie tam zabawy plastyczne, muzyczne z wykorzystaniem instrumentów, będą piosenki, wierszyki i mnóstwo radości. Do wyboru aż dwie grupy: 16.45 lub 17.45. A jeżeli Wasz Maluch uwielbia dźwięki pianina, skrzypiec czy bębenków, nie może Was zabraknąć na rytmice u Pani Justyny! Ta muzyczno-rytmiczna uczta odbędzie się 11 grudnia o 17.30.

Czy są tu rządne przygód przedszkolaki? Dla Was przygotowaliśmy moc niesamowitych zajęć, które rozwiną Wasze pasje, zainteresowania i rozbudzą ciekawość świata:

– Karate dla dzieci w wieku 4-6 lat- 4 grudnia godz. 16.45

– Grupa wokalna „Wiolinki” dla dzieci 5-6 lat- 5 grudnia godz. 16.00

– Zajęcia teatralne dla dzieci 5-6 lat- 5 grudnia godz. 17.00

– Grupa taneczna „Iskierki” – zajęcia w dwóch grupach wiekowych: 3-4 lata (11 grudnia godz. 16.15) i 5-6 lat (grudnia godz. 16.00)

Nie możemy zapomnieć o Mamusiach, które chciałyby troszkę poprawić formę przed zbliżającym się Sylwestrem i karnawałem. Zachęcamy Was do udziału w zajęciach Aktywna Mama, czyli fitness dla Mamy z dzieckiem. To jedyne zajęcia, na których dbasz o kondycję i spędzasz czas ze swoim dzieckiem. Przedział wiekowy dzieci to 4-6 lat.

Uwaga! jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej. Na zajęcia obowiązują zapisy: 793 101 280, fundacja@nowe-pokolenie.pl

Zajęcia odbywają się na ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

Chcesz być na bieżąco? Polub nasz profil na facebooku:
https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

Odwiedź naszą nową stronę, tam znajdziesz jeszcze więcej ciekawych informacji
www.regnum.bydgoszcz.pl

Pamiętaj! w Domu Edukacyjno-Kulturalnym znajdziesz wiele więcej ciekawych i interesujących zajęć w sekcji wokalno-instrumentalnej, terapeutycznej czy językowej.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016839