Bezpłatne warsztaty on-line dla nauczycieli „Skrzynka inspiracji”

Pan Kleks i pszczoły - baner

Bezpłatne warsztaty on-line dla nauczycieli „Skrzynka inspiracji”

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu                    Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka 

Wraz z organizatorami II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Polska literatura dziecięca i młodzieżowa w ilustracji” pn. „Co by było gdyby, czyli spuść fantazję ze smyczy” Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza do udziału w warsztatach towarzyszących wydarzeniu.

Spotkania kierowane są do nauczycieli oraz osób zainteresowanych ich tematyką.

-> warsztaty on-line: “Skrzynka inspiracji”
termin: 24 listopada 2020, godz. 17.00-18.30
termin zgłoszeń: 22.11.2020

Warsztaty dla nauczycieli chcących wykorzystać kreatywne metody w swojej pracy. Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do wymiany inspiracji, technik i przydatnych metod m.in. plastycznych, dramowych, arteterapeutycznych czy teatralnych. Gdzie szukać dobrej literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz pomysłów na realizację tematów poruszanych w literaturze. Jak w ekscytujący sposób wykorzystać książkę do pracy z młodymi.

Na te oraz inne przydatne w działaniach kreatywnych pytania odpowie Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, specjalistka ds. teatru w WOAK-u.

Uwaga! Ograniczona liczba zgłoszeń.

Zgłoszenia przez formularz na stronie: www.woak.torun.pl
Szczegółowych informacji udziela: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

Projekt edukacyjny został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiej Sekcji IBBY.

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164371

Skip to content