Bezpłatne programy edukacyjne Centrum Edukacji Obywatelskiej

Bezpłatne programy edukacyjne Centrum Edukacji Obywatelskiej

Nauczycielko, Nauczycielu, Dyrektorko, Dyrektorze!

Poszukujesz sposobów, by niezależnie od warunków funkcjonowania szkoły, skutecznie nauczać uczniów i uczennice? Zależy Ci na tym, by zmobilizować ich do nauki, zapewnić im nowe bodźce oraz rozbudzić zainteresowanie?

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych programach edukacyjnych Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zgłoś się do programów!

* * *

Centrum Edukacji Obywatelskiej to największa działająca w sektorze edukacji organizacja pozarządową w Polsce. Przy jej wsparciu nauczycielki i nauczyciele wprowadzają do szkoły metody nauczania i tematy, dzięki którym uczennice i uczniowie angażują się w swoją edukację i lepiej radzą sobie z wyzwaniami współczesnego świata. CEO prowadzi programy, które rozwijają krytyczne myślenie, wiarę we własne możliwości oraz otwartość, uczą współpracy i odpowiedzialności, zachęcają do zaangażowania w życie publiczne i działania na rzecz innych. Proponowane rozwiązania opierają na ponad 25-letnim doświadczeniu, wiedzy eksperckiej i współpracy z praktykami. Z ich wsparcia korzysta około 20 tysięcy nauczycielek i nauczycieli oraz dyrekcje kilku tysięcy szkół z całej Polski.

 

Źródło: ceo.org.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185678

Skip to content