Bartosz Mucha. Poor Design – wykład online

Bartosz Mucha. Poor Design – wykład online

Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy logoGaleria Miejska bwa w Bydgoszczy zaprasza na wykład online “Poor Design”, który przedstawi Bartosz Mucha.
Link do filmu zostanie opublikowany na kanale You Tube Galerii, w środę, 4 listopada o godzinie 18.00. Wykład będzie dostępny przez kilkanaście dni.

Bartosz Mucha – studiował na ASP w Krakowie (dyplom 2004) i w ESAG w Paryżu. Doktorat z wzornictwa na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie (2010). Projektant 2 i 3 D. W latach 2004-11 lat wokalista i autor tekstów zespołu math rockowego Maria Celeste. Założyciel studia projektowego Poorex, które jest jednoosobową działalnością projektowo-artystyczną. Studio zorientowane jest na projektowanie i wykonywanie unikatowych obiektów lub ich krótkich serii, sporadycznie produkowanych i dystrybuowanych. Poorex funkcjonuje głównie w obiegu galeryjnym bądź w innej formie współpracując z instytucjami kultury. Działalność osadzona jest na trzech fundamentach: eksperymencie, obiekcie i para architekturze. Pracom często towarzyszą krótkie filmy wideo, będące dopowiedzeniem wydarzających się sytuacji. Ważnym elementem finalizującym poszczególne serie obiektów są publikacje książkowe. Doświadczenia wyniesione z pracy w studiu są istotnym elementem w pracy dydaktycznej na kierunkach wzorniczych, gdzie studenci uczeni są konceptualnego i eksperymentalnego myślenia o projektowaniu. Aktualnie zatrudniony w School of Form Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Fot. FB Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy

 

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164919

Skip to content