„Bajka o orle, który myślał, że jest kogutem” – warsztaty

„Bajka o orle, który myślał, że jest kogutem” – warsztaty

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza nauczycieli i bibliotekarzy na warsztaty z zastosowaniem kamishibai „Bajka o orle, który myślał, że jest kogutem”, które odbędą się4 kwietnia  w godzinach 15.00-18.00. Celem warsztatów jest pokazanie uczestnikom możliwości pracy z tekstem w postaci kamishibai oraz sposobów wykorzystania go do radzenia sobie z emocjami i pobudzania refleksji u uczestników.

Warsztaty poprowadzą Anna Piątek i Małgorzata Kaczmarek, konsultantki w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu.

Warsztaty, odbywają się w ramach cyklu szkoleń pod wspólnym tytułem  „A może spróbuj inaczej”, poświęconych metodom pracy z tekstem. Poprzedzają  kolejną edycję konferencji Licencja na czytanie „Od autora do czytelnika , czyli od „produkcji” do „konsumpcji”, która odbędzie się 11 kwietnia 2018 r.

 Kamishibai – wybór literatury

 Formularz rejestracyjny

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (16). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6874214