Bajka. Krzysztof Maniak, Mikołaj Szpaczyński – wystawa w Galerii Miejskiej bwa

Bajka. Krzysztof Maniak, Mikołaj Szpaczyński – wystawa w Galerii Miejskiej bwa

Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy logoWystawa realizowana jest w dwóch miejscach – Jaskini Bajka oraz Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy.

Wernisaż jest także podzielony na dwie części.
Pierwsza część otwarcia odbędzie się o godzinie 17.00 w pobliżu Jaskini Bajka. Znajduje się ona w miejscowości Gądecz (gmina Dobrcz) kilka kilometrów od Bydgoszczy. Można skorzystać z transportu zorganizowanego przez Galerię. Zbiórka o godzinie 16.15 przed Galerią Miejską bwa w Bydgoszczy, ul. Gdańska 20. Wyjazd autokarem o 16.30. Zarówno podróż jak i krótki marsz z autokaru do Jaskini uatrakcyjni przewodnik opowiadający o procesach geologicznych i powstawaniu jaskiń.

Obowiązują zapisy na autokar poprzez adres mailowy: karolinapikosz@galeriabwa.bydgoszcz.pl oraz pod numerem telefonu: 52 339 30 62. Jeśli ktoś chce dojechać własnym transportem to samochód sugerujemy zostawić przy Centrum Rehabilitacji/Środowiskowym Domu Samopomocy (Gądecz 33) i dojść 600 metrów. Rowerem można dojechać prawie do samej jaskini, pozostanie kilkanaście metrów podejścia zboczem dolinki.
Druga część wernisażu odbędzie się po powrocie z Jaskini Bajka do Galerii Miejskiej bwa o godzinie 19.30, gdzie zaplanowano oprowadzanie po wystawie.
Można wziąć udział w jednej lub obydwóch częściach tego nietypowego otwarcia. Ze względu na położenie Jaskini organizatorzy sugerują wygodny strój i buty z solidnym bieżnikiem.

Kuratorki wystawy: Karolina Pikosz, Agnieszka Gorzaniak

Początek 5.04.2022
Jaskinia Bajka, godz. 17.00
ul. Gdańska 20, godz. 19.30
Koniec 29.05.2022

Więcej informacji TUTAJ

Fot. Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy

5 kwietnia 2022 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7131267