Australia w Myślęcinku

Australia w Myślęcinku

Do 31 sierpnia 2020 r. Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku zaprasza do pawilonu Akwarium Terrarium na wystawę fotograficzną dr. Radosława Kożuszka „W krainie Aborygenów”.

Dzięki zdjęciom wystawionym na parterze budynku można przenieść się na tropikalne wybrzeże Queenslandu czy suchy interior w okolicach Alice Springs. W fotograficznym ujęciu spotkać można między innymi kangury, emu, koale, nimfy, nogale i ibisy. Warto zerknąć na piękno australijskiej przyrody, nie tak dawno nękanej pożarami.
Radosław Kożuszek to doktor nauk rolniczych oraz wykładowca akademicki. Jest autorem książek oraz artykułów w prasie drukowanej. Często udziela wywiadów w Polskim Radio oraz Radio Emaus w Poznaniu. Zajmuje się również popularyzowaniem przyrody oraz turystyki zrównoważonej. Jego pasją są podróże i fotografia. Odwiedził ponad 70 państw świata, a jego zdjęcia publikowane były w wielu magazynach drukowanych.

Fot. LPKiW w Myślęcinku

 

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164932

Skip to content