„Australia – na drugim końcu świata” – spotkanie z Karoliną Balewską w Muzeum Podróżników

„Australia – na drugim końcu świata” – spotkanie z Karoliną Balewską w Muzeum Podróżników

Muzeum Okręgowe w ToruniuMuzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza serdecznie na spotkanie pt. „Australia – na drugim końcu świata” z Karoliną Balewską autorką książek „Droga do mojej Australii” i „W głąb mojej Australii”, które odbędzie się 19 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 w Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika (ul. Franciszkańska 9/11).

Karolina Balewska to gdańszczanka, która od kilkunastu lat mieszka w tropikalnym Brisbane w Australii. Karolina jest autorką bloga „Moja Australia i świat”, a na spotkaniu w Muzeum Podróżników opowie o swoich fascynacjach Australią oraz zaprezentuje autorską książkę pt. „W głąb mojej Australii”.

Jak sama autorka mówi „(…) w książce opisuję Australię widzianą moimi oczami i opieram się na własnych doświadczeniach z życia w Brisbane oraz podróży po kraju. Książka została również napisana z perspektywy osoby przebywającej od kilkunastu lat na emigracji oraz z perspektywy rodzica. Dzięki tej książce czytelnik choć na chwilę przeniesie się w piękne miejsca w Australii, np. w australijskie tropiki, na wyspę Rottnest czy Uluru”.

Do zobaczenia w Muzeum.

Wydarzenie: Spotkanie z Karoliną Balewską pt. „Australia – na drugim końcu świata”
Miejsce: Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
Termin: 19 grudnia 2023 r., godz. 17.00 

Wstęp jest wolny!

Fot. Archiwum Karoliny Balewskiej

15 grudnia 2023 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025274