„Atomy wiedzy” – I edycja nowego programu Ministra Edukacji i Nauki

atom

„Atomy wiedzy” – I edycja nowego programu Ministra Edukacji i Nauki

Ośrodek Rozwoju Edukacji Logotyp

 

Rozpoczął się nabór do I edycji nowego programu „ Atomy wiedzy”. Program jest skierowany do nauczycieli fizyki i chemii ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Dydaktycy odwiedzą Europejską Organizację Badań Jądrowych CERN w Genewie. Będą uczestniczyli w intensywnym szkoleniu.

W programie przewidziano wykłady, warsztaty i zwiedzanie. Przykładowe tematy to m.in.: wstęp do fizyki cząstek i do fizyki jądrowej, akceleratory wokół nas, historia wszechświata, radioaktywność i medycyna.

Celem wyjazdu jest poszerzenie kompetencji nauczycieli o najnowszą wiedzę i umiejętności, które później zostaną wykorzystane w procesie dydaktycznym.

Termin wyjazdu: 11-19 marca 2023 r.

Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Uczestnicy po ukończeniu projektu otrzymają Zaświadczenie/Certyfikat.

W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby nauczycieli fizyki w dalszej kolejności będą brane pod uwagę zgłoszenia nauczycieli chemii.

Organizator wyjazdu pokrywa koszty związane z dojazdem oraz pobytem (nocleg i wyżywienie), a także ubezpieczeniem.

Uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu powinni nawiązać kontakt z organizatorem i ustalić szczegóły wyjazdu, przedstawić wszystkie wymagane dokumenty na minimum 20 dni przed wyjazdem. W przeciwnym razie uczestnik traci prawo do udziału w projekcie, a jego miejsce zajmuje osoba z listy rezerwowej.

 

Źródło: ore.edu.pl

20 lutego 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025186