Artusowe e-rozgrywki: państwa-miasta

Rodzina gra w grę planszową

02 Kwi Artusowe e-rozgrywki: państwa-miasta

Dwór Artusa - logo

Drogie rodzinki z Torunia i okolic! Co powiecie na małą rywalizację online? Specjalnie dla Was Dwór Artusa odświeży dobrze znane klasyki domowych gier i zabaw. Na pierwszy ogień pójdą… Państwa-miasta!

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że jest to sympatyczna gra towarzyska, w której zawodnicy muszą odnaleźć w pamięci (oczywiście własnej, nie zewnętrznej ) w kilku ustalonych na wstępie kategoriach nazwy rozpoczynające się od litery podanej przez rozgrywającego na początku każdej rundy. Obok tytułowych “państw” i “miast” mogą to być np. imiona, nazwy zwierząt, owoców, marki samochodów, nazwiska piłkarzy itd. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia.Każda odpowiedź jest punktowana, pod koniec każdej rundy prowadzący liczy punkty i zapisuje w tabeli. Online rozgrywać będziemy 10 rund, po których wyłonimy zwycięzcę. Nagrodzony zespół otrzyma voucher na wydarzenia organizowane w Dworze Artusa.

Przed każdą e-rozgrywką na facebookowej grupie Edukacja i Animacja w Dworze Artusa zgłosić typy kategorii, które pojawią się w grze. Pod postem tematycznie związanym z rozgrywkami – można zamieszczać komentarze i propozycje

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator prześle szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (posługuje się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury i rękodzielniczka – Ela Lewandowicz.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora

Kiedy: 04.04.2020 (sobota), godz. 11.00
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny

Toss a coin to Artus & Artists – Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Zakup biletów na stronie Dworu Artusa

Fot. CanvaLiczba odwiedzin:

2,971,879