Artusowe e-rozgrywki: Państwa-miasta | Edycja patriotyczna

Matka i córka grają w grę planszową. Córka rzuca kostką do gry

Artusowe e-rozgrywki: Państwa-miasta | Edycja patriotyczna

Dwór Artusa - logo

Drogie rodzinki z Torunia i okolic! Co powiecie na małą rywalizację online? Specjalnie dla Was w ten wyjątkowy dzień, który jest Świętem Konstytucji 3 Maja, Dwór Artusa w Toruniu przygotował patriotyczną wersję znanej w każdym domu gry – Państwa-miasta!

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że jest to sympatyczna gra towarzyska, w której zawodnicy muszą odnaleźć w pamięci (oczywiście własnej, niezewnętrznej) patriotyczne słowo rozpoczynające się od litery podanej przez rozgrywającego na początku każdej rundy. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia! Za każdą odpowiedź przydzielane są punkty, które pod koniec każdej rundy prowadzący zlicza i zapisuje w tabeli.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator prześle szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi Ela Lewandowicz – edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Kiedy: 03.05.2020 (niedziela), godz. 11.00
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć Kup bilet i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039831