Artusowe e-rozgrywki: Mafia!

Mafia

Artusowe e-rozgrywki: Mafia!

Dwór Artusa - logo

Czas na prawdziwą rozgrywkę, w której każdy, kto usłyszy hasło „Mafia!”, będzie wiedzieć, co się święci! W mieście przyczaiło się zło pragnące władzy i pieniędzy kosztem poczciwych ludzi. Czy uda się szarym obywatelom naszego miasta wytropić w swoich szeregach mafię, która pod osłoną wyłączonej kamery realizuje swoje brudne interesy? Czy lekarz (katanii) zdoła na czas uratować swoich niewinnych towarzyszy? Przekonamy się o tym w czasie kolejnej artusowej e-rozgrywki, tym razem… mafijnej.

Mafia to kultowa gra towarzyska, bez której nie odbędzie się żaden integracyjny wyjazd szkolnej klasy lub biwaku. Wielu z nas na pewno tęskni za tym niesamowitym klimatem wielkiego śledztwa, w którym mordercą może okazać się najbliższy przyjaciel lub sąsiadka. Przeżyjmy (oby!) zatem to jeszcze raz, tym razem w rzeczywistości wirtualnej. Duże skoki adrenaliny i skrajnych emocji gwarantowane!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator prześle szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury – Ela Lewandowicz.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Edukacja.

Kiedy: 18.04.2020 (sobota), godz. 11.00
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny (zakup biletów – link do formularza)

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w Toss a coin to Artus & Artists i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Fot. Dwór Artusa w Toruniu

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890130