Artusowe e-rozgrywki: Kalambury

Notatnik i kolorowe pisaki

Artusowe e-rozgrywki: Kalambury

Dwór Artusa - logo

Kalambury! Wszyscy na pewno znacie tę kultową i ponadczasową zabawę, w której może wziąć udział każdy niezależnie od wieku. Jest to prosta gra, w której pokazując lub rysując, odgadujemy podane hasło… I? I dostarczamy sobie ogromnej porcji zabawy z dużą dawką niekontrolowanego śmiechu, bo przecież śmiech to zdrowie! Wystarczy, że będziecie w większym (e-)gronie, włączycie komputer lub smartfon, z kamerką oraz mikrofonem i przeniesiecie się w świat, w którym wyobraźnia nie zna granic.

Rysujcie, pokazujcie, odgadujcie, świetnie się bawcie! Rozgrywka odbywać się będzie między poszczególnymi grupami, a nowe (tajne!) hasła moderator będzie wysyłał grupom w wiadomościach prywatnych. Nie zapomnijcie uzbroić się w białe kartki, pisaki lub długopisy i oczywiście wyobraźnię!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator przesyła szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (wykorzystywany jest program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk– edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 24.04.2020 (piątek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181663

Skip to content