Artusowe DIY: Domowe pacynki i kukiełki na Dzień Dziecka

Artusowe DIY: Domowe pacynki i kukiełki na Dzień Dziecka

Dwór Artusa - logo

Czy w Waszych domach trwa już odliczanie do najważniejszej daty w kalendarzu? Zbliża się dzień, na który z utęsknieniem czeka każde dziecko, niezależnie od wieku! Z okazji Dnia Dziecka edukatorzy i animatorzy Dworu Artusa przygotowali dla Was wyjątkowy odcinek DIY, który urozmaici dzieciom czekanie na ich święto. Zastanawialiście się kiedyś, czy łyżka kuchenna i karton po mleku mogą okazać się Księciem albo Księżniczką z bajki? Razem z nami poznacie odpowiedź na to pytanie!

Przekonacie się też, że wokół nas jest mnóstwo skarbów, z których można wykonać kukiełki, tworząc swój własny domowy teatrzyk! Kiedy już Wasze łyżki, skarpety i rękawiczki bez par staną się księżniczkami, smokami czy kosmitami, wówczas możecie wybrać ulubione teksty z bajek, tak by pacynki zakładane na dłonie mogły ożyć i przeżyć teatralną przygodę – wszystko zależy od Waszej kreatywności i wyobraźni!

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk– edukatorka i animatorka kultury.

Wstęp wolny!

Kiedy: 31.05.2020 (niedziela), godz. 15.00
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189481

Skip to content