Artusowa Bajka na Dobranoc: Czytanie bajki

Artusowa Bajka na Dobranoc: Czytanie bajki

Artusowa Bajka na Dobranoc: Czytanie bajki

Dwór Artusa - logo

Kto w dzieciństwie poddał się urokowi bajek, będzie chciał do nich wracać niezależnie od wieku. Każdy z nas zna i pamięta to króciutkie zdanie, jakim zaczyna się praktycznie każda bajka na świecie – Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, za siedmioma morzami… I właśnie po tych magicznych słowach otwierały się przed nami drzwi do krainy wyobraźni. W trakcie Artusowej Bajki na Dobranoc tym razem to edukatorki z Dworu Artusa – wraz z wierszami Brzechwy – odkryją przed Wami i Waszymi pociechami świat pełny przygód i fantazji. Zrobione przez nas kukiełki i pacynki wcielą się w postaci z takich wierszy jak: Jeż czy Entliczek pętliczek. Bohaterów bajek czekają niesamowite i pełne zwroty akcji! Jesteście ciekawi? A może zajęcia zainspirują Was do rodzinnego czytania bajek połączonego z teatrem własnoręcznie zrobionych kukiełek? Pamiętajcie, ogranicza nas tylko wyobraźnia, a jak wiemy, ta dziecięca nie zna granic!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jak zrobić recyklingowe pacynki i kukiełki, spędzając rodzinnie czas, obejrzyjcie wyjątkowy odcinek DIYArtusowe DIY | Domowe pacynki i kukiełki na Dzień Dziecka.

Czytanie bajki poprowadzi dla Was Asia Łagan i Monika Ratajczyk – edukatorki i animatorki kultury.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162071

Skip to content