Artus Festival: Robert Małecki – Aneks Literacki (2 sierpnia)

Artus Festival - Aneks Literacki - na zdjęciu Robert Małecki

Artus Festival: Robert Małecki – Aneks Literacki (2 sierpnia)

Dwór Artusa - logo

W ramach aneksu literackiego Artus Festival na Sali Wielkiej Dworu Artusa porozmawiamy z mistrzem kryminału – Robertem Małeckim. W czasie kryminalnego poniedziałku Autor opowie o meandrach literackiej kariery oraz najnowszej serii swoich książek.

Kryminalne serca czytelników Robert Małecki zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem – Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie. Małecki, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w branży, jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Jest również politologiem, filozofem, a także nauczycielem kreatywnego pisania.

Znakomicie przyjęto jego thriller psychologiczny Żałobnica oraz thriller kryminalny Zmora. Co ciekawe, autor chętnie osadza akcję swoich książek w miastach z województwa kujawsko-pomorskiego, sprawiając, że nabierają szczególnego dla nas charakteru.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Kiedy: 02.08.2021 (poniedziałek), godz. 19:00
Gdzie: Sala Wielka

Wstęp wolny! Zapraszamy!

29 lipca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,051,876