Alicja Janosz Dzieciom

Alicja Janosz Dzieciom

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Święciu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy koncert połączony z warsztatami: 28 sierpnia, o godz. 16:00, w parku przy OKSIR. Wstęp jest wolny!

ALICJA JANOSZ DZIECIOM to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokoją również gusta rodziców, to znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie koncert, łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty, zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości będą wspierać dzieci w doświadczaniu różnych emocji. Oprócz autorskich piosenek będzie można usłyszeć również największe hity z bajek Disney’a, czy z Akademii Pana Kleksa.

Alicja Janosz niezwykle łatwo nawiązuje relację z dziećmi. Potrafi wciągnąć maluchy do wspólnego śpiewania, a prościutkie układy taneczne pomagają dzieciom szybciej zapamiętywać teksty jej melodyjnych piosenek. Artystka porusza tematy edukacyjne, takie jak dbanie o higienę („Czyste Disco”), oswojenie strachu przed duchami („FunkyDuszek”) czy potrzebę ruchu („Tańcz”), ale także dotyka ważnej kwestii, jaką jest doświadczanie różnorodnych emocji („Śnieżna Kulka” i „Mam Głos”).

Spotkanie rozpocznie się od krótkiego rozśpiewania, podczas którego dzieci poznają tajniki pracy wokalistów/wokalistek i wykonają krótkie ćwiczenia wokalne.

Wystąpią:
Alicja Janosz – śpiew, ukulele
Tomek Jędrzejewski – instrumenty klawiszowe
Andrzej Stagraczyński – bas
Bartosz Niebielecki – perkusja

Więcej informacji TUTAJ

 

23 sierpnia 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187174

Skip to content