Ala na tropach recyklingu. Spektakl dla dzieci (22 kwietnia)

Ala na tropach recyklingu | Spektakl dla dzieci

Ala na tropach recyklingu. Spektakl dla dzieci (22 kwietnia)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Wspólnie z Fundacją RECAL w ważny dla każdego Międzynarodowy Dzień Ziemi Dwór Artusa przygotował dla Was na artusowym Facebooku i YouTube transmisję ekologicznego spektaklu teatralnego Ala na tropach recyklingu, w którym mała dziewczynka Ala poznaje sekrety (i zalety!) selektywnej zbiórki opakowań, wprowadzając widzów w świat wartości takich jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna.

Swoimi działaniami spróbuje przekonać kolegę, że ruch, zdrowe odżywianie się oraz dbanie o środowisko to dobry i prosty sposób, aby być zdrowym, a także szczęśliwym. Pomogą jej w tym przyjaciele: Puszka Pusia, Alugator, Wiewiórka oraz Gnieciuch Plastinek.

W trakcie przedstawienia zostaną poruszone takie tematy jak: ekologia, segregacja odpadów, recykling, aktywny tryb życia. Wszystko po to, aby pokazać dzieciom, jak ważny jest zdrowy tryb życia oraz dbanie o środowisko naturalne.

Spektakl w ciekawy sposób zachęca do recyklingu i rozwijania świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Kierowany jest dla rodziców i dzieci od 3 roku życiu. Czas trwania spektaklu to około 40 minut, w sam raz, aby najmłodsi mogli go obejrzeć z zaciekawieniem, a rodzice odpocząć po dniu wypełnionym pracą.

Transmisja spektaklu dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 19:00, a także przez 48h po jej zakończeniu na obu profilach.

W spektaklu wystąpią toruńscy aktorzy: Damian Droszcz oraz Agnieszka Zakrzewska

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 22.04.2021 (czwartek), godz. 15:00
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Wstęp wolny!

16 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189523

Skip to content