Akcja ZAMÓW LIST OD MIKOŁAJA właśnie ruszyła!

Ty też możesz zostać Mikołajem

Akcja ZAMÓW LIST OD MIKOŁAJA właśnie ruszyła!

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę logo

 

Boże Narodzenie jest często nazywane „najwspanialszym okresem w roku”, ale dla niektórych okres świąteczny oznacza wzrost przemocy domowej. W sytuacji, gdy płynie alkohol i rodziny gromadzą się pod jednym dachem, napięcia mogą wzrastać i doprowadzić do wzrostu przemocy domowej.

Tegoroczny klimat zbliżających się świąt będzie zapewne odbiegał od tych dotychczasowych także z innego powodu – czasu pandemii.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, która od blisko 30 lat pomaga dzieciom krzywdzonym i wykorzystywanym seksualnie, już po raz siódmy startuje z charytatywną akcją „List od Mikołaja”. Do 15 grudnia br. na stronie swiatecznylist.pl można zamówić spersonalizowany list dla bliskiej osoby. List, który ma podwójną moc, bo przynosi radość najbliższym i pomaga dzieciom, które doświadczyły przemocy.

Zamawiając spersonalizowany list od Mikołaja, możesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku, a przy tym pomóc Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę nieść pomoc dzieciom krzywdzonym.

 

Każdy list, zapakowany w świąteczną kopertę, dostarczany jest pod wskazany adres tradycyjną pocztą. W tym roku Mikołaj będzie wysyłał listy w dwóch terminach:

  • Na Mikołajki, 6 grudnia – listy zamówione do 23 listopada;
  • Na Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia – listy zamówione między 24 listopada a 15 grudnia.

 

Wystarczy wypełnić krótki formularz i wpłacić sugerowaną darowiznę 18 złotych lub więcej na rzecz Fundacji. Całkowity dochód z akcji jest przekazywany na rzecz jej podopiecznych. Ten niewielki gest może naprawdę wiele.

Zamówiony list ma podwójną moc: przynosi radość obdarowanemu i pomaga dzieciom, które doświadczyły przemocy i wykorzystywania!

Więcej informacji na temat akcji 

Źródło: fdds.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016749