Akcja “Przyjaciel Broviac”

Akcja “Przyjaciel Broviac”

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei DzieciomStowarzyszenie “Uśmiech Nadziei Dzieciom” zaprasza wszystkie szkoły i placówki do udziału w akcji „Przyjaciel Broviac”.  Celem akcji jest wsparcie dzieci z  Onkologii Dziecięcej w Bydgoszczy.

Broviac to przyjaciel każdego Wojownika podczas leczenia onkologicznego. To przez niego podawana jest chemia i leki a także pobierana jest krew bez konieczności każdorazowego kłucia igłami. Potrzebne rzeczy do pielęgnacji Broviaca są bardzo kosztowne.  Rodzice mają zbyt dużo na głowie walcząc o życie swoich dzieci. Dlatego część tych zmartwień weźmy na siebie.

Pomoc polega na zbiórce: strzykawek 10 ml, Stick Off sprayu do bezbolesnego usuwania plastrów, kompresów jałowych 7×7, octeniseptu, rękawiczek jałowych i niejałowych.

Środki rzeczowe można dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia, przy ul. Bohaterów Kragujewca 11 w Bydgoszczy, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem telefonu: 793-555-447. Akcja jest bezterminowa.

_

15 marca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181441

Skip to content