Akademia Filmowa Nauczycieli

Akademia Filmowa Nauczycieli

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza na drugi seans Akademii Filmowej Nauczyciela. Tym razem zostanie wyświetlony film dokumentalny Czyściciele internetu w reż. Hansa Blocka i Moritza Riesewiecka. Film otrzymał dwie nominacje: do Nagrody Millennium na Millennium Docs Against Gravity, do Głównej Nagrody Jury na Festiwalu Filmowym Sundance. Polska premiera miała miejsce zaledwie pięć miesięcy temu. Przed seansem filmowym planujemy krótkie wystąpienie wprowadzające w tematykę, a po filmie zapraszamy wszystkich do dyskusji.

Wszystkie spotkania w ramach Akademii Filmowej Nauczycieli są bezpłatne i rozpoczynają się o godz. 16.00. Spośród uczestników każdego spotkania AFN będzie przeprowadzone losowanie jednej osoby, która otrzyma materiały edukacyjne umożliwiające przeprowadzenie zajęć w szkole. Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia uczestnictwa.

Termin: 28.02.2019 r.
Miejsce: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, sala 20

Regulamin

Zapisy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181666

Skip to content